Aktuálně volné pozice

V současné době hledáme kolegy na tyto pozice:

Konstruktér

Popis pozice:

  • návrhy a realizace nových konstrukčních řešení výrobků a nových konstrukčních řešení v souladu
    s technickým zadáním
  • spolupráce s obchodním oddělením při prvotním návrhu technického řešení
  • komunikace se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky v průběhu vlastní realizace
  • vypracování a kompletace výrobní technické dokumentace, předání k realizaci do výroby a provádění změnového řízení

Požadujeme:

  • SŠ technického směru
  • praxe v oboru
  • orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci
  • vypracovávání konstrukční dokumentace
  • PC uživatelsky, znalost 3D CAD software (SolidWorks, SolidEdge)
  • představivost a tvořivé myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci
  • vzdělávání v oboru
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • profesní růst
  • dotované závodní stravování

Máte zájem o práci u Kovo Svoboda? Pošlete nám svůj životopis.

Kdo jsme

Společnost KOVOVÝROBA SVOBODA, s.r.o. je na trhu již od roku 1990. V roce 2005 změnila svou právní formu na s.r.o. V současné době náš tým tvoří 27 pracovníků.

Činnosti firmy:

  • CNC soustružení a frézování, broušení
  • Vývoj a výroba jednoúčelových strojů a zařízení
  • Nástrojařská výroba
  • Zámečnické práce, svařování

Dodáváme do českých i zahraničních podniků. Specializujeme se na automobilový průmysl.